Poslankyňa Lenártová (SMER) žiada dodržiavať to, čo ako námestníčka primátora roky ignoruje.

Súdružka Lenártová (pre mnohých známa ako košická Milka alebo ako námestníčka primátora mesta Košice alebo poslankyňa MČ Nad jazerom) dnes povedala, že župan Trnka by mal dodržiavať interné predpisy, nakoľko materiály neobdržali poslanci 10 dní pred rokovaním, ale len 7 dní. A ja so súdružkou Lenártovou súhlasím. Mali ich mať 10 dní pred, … aj keď rokovací poriadok kraja hovorí o 10 dňoch len v prípade riadneho zastupiteľstva (termín riadneho zastupiteľstva musí byť vopred schválený zastupiteľstvom a toto dnešné nebolo riadne, lebo nemalo vopred schválený termín).

No, keď sa tak naša súdružka Lenártová odvoláva na dodžiavanie interných predpisov, tak ja by som jej chcel ako námestníčke primátora pripomenúť interný predpis mesta Košice a to uznesenie Mestského zastupiteľstva v Košiciach číslo 1297 zo dňa 4. novembra 2010, v ktorom sa píše o 15-dňovej oznamovacej povinnosti mesta Košice, ktorá dosť často je mestom Košice nedodržiavaná.

     Krásnou ukážkou zo strany mesta, na čele ktorého je trojlístok Raši(SMER) – Lenártová(SMER) – Petruško(SMER) sú oznamy pre občanov v rozpore s daným interným predpisom platným od roku 2010. Súdružka Lenártová, nedodržiavanie tohto interného predpisu Vám nevadí ? Ročne je zo strany mesta niekoľkokrát porušovaný…

     Potreboval som potrebu napísať článok na danú tému, lebo som toho názoru, že s.Lenártová nemala morálne právo hádzať kameňom… Ale beriem to aj pozitívne, lebo konečne po rokoch som počul niečo povedať z úst tejto dámy na verejnú tému. Verím tomu, že RR vie, na čo ju má po svojom boku…(okrem nadávania a osočovania občanov)

Linka na článok ohľadom daného uznesenia s 15-dňovou oznamovacou povinnosťou

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s