Kontakt

 

MVDr. Zdenko Lipták
liptak@pangea.sk

0918 266 322

6 thoughts on “Kontakt

 1. Dobry, uz ste na tej dialnici nasli zavrazdene a zabite vtactvo ? Dialnicu nemate este dokoncenu a uz zle je. Ale verim ze ked pojdete von z kosic autom tak nepojdete po cestach 2. a 3. Tried ale vyuzijete stvorprudovku …

  Páči sa mi

 2. Zdenko, pamätám si Vaše začiatky v komunálnej politike, od roku 1990. Fandil som Vám. Len neviem, či tie žabomyšie trucataky (možno aj vzájomné) s primátorom nie sú tak trochu o urazených egách (možno aj vzájomných) … rovnako to platí o Burdigovi. Však si uvedomte čo tu v KE bolo takmer 30 rokov. To chcete, aktivizovať “pohrobkov” Rašiho? Lebo to sa Vám podarilo.

  Páči sa mi

  • Dobrý deň.
   Budem úprimný a bez vaty okolo toho.
   Vyše roka sme sa snažili interne na rokovaniach presadiť zmenu, aby primátor a vedenie mesta sa prebrali a začali makať a najmä komunikovať s poslancami, prestali robiť PR aktivity bez reálnych riešení a podobne. Keď nezabrali interné snahy o zmenu, neostáva nám nič iné, len sa o to pokúsiť verejne. A prečo verejne? Lebo množstvo ľudí sa obracia aj na poslancov s rôznymi problémami a žiadajú opovede či riešenia, o čo sa väčšina poslancov aj snaží. Ak však magistrát a ani vedenie mesta s poslancami nekomunikuje, neodpovedá na e-maily a podobne, je potrebné dané fatky zverejnovať, lebo keby sme mlčali, občan by mohol nadobudnúť dojem, že je poslancami ignorovaný.
   Pozrite si posledné rokovanie mestského zastupiteľstva. Tam už primátor stratil podporu poslancov aj z tých strán, ktoré ho pred voľbami podporovali. Prečo asi? Aby ho prinútili sadnúť si za rokovací stôl, robiť konštruktívnu a kolektívnu politiku namiesto toho, čo prevádza dnes.
   Aj ja by som bol úprimne rád, keby všetko klapalo tak ako má…
   Čiže daný spor nie je o egách. Snáď iba o egu pána primátora.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s