Poďakovanie občanom – voličom, ktorí mi dali svoj hlas.

V marci 2014 som sa stal poslancom Miestneho zastupiteľstva Mestskej časti Košice Západ. Pýtate sa, že ako je to možné, keďže neboli žiadne komunálne voľby?

Máte pravdu. Posledné komunálne voľby boli v roku 2010. V nich som kandidoval ako nezávislý (občiansky) kandidát. Chýbalo mi však 19 hlasov na to, aby som sa stal poslancom, ale stal som sa prvým náhradníkom, pre prípad, keby sa niektorý poslanec vzdal svojho mandátu, prípadne sa odsťahoval z MČ Košice Západ. A práve druhá možnosť spôsobila to, že sa uvoľnilo poslanecké miesto, nakoľko sa poslankyňa Dudková odsťahovala mimo Košíc a tým prišla o poslanecký mandát.

Takže som bol vyzvaný, ako prvý náhradník, aby som zaujal uvoľnené miesto poslanca.
Tu by som chcel pripomenúť, aké dôležité je si uvedomiť, že každý hlas vo voľbách je dôležitý.

Preto by som sa chcel poďakovať všetkým obyvateľom MČ Košice Západ, ktorí mi dali svoj hlas a vďaka ktorým som sa stal poslancom, aj keď v poslednom volebnom roku. Ako jediný poslanec som nezávislý, čiže bez politickej príslušnosti či členstva v akejkoľvek strane.

Na mojej webstránke vám budem prinášať informácie o mojich aktivitách vo veciach verejných, ktorým sa venujem dlhé roky – viď časť “O mne”

Veci ktorým som sa venoval a venujem nájdete na troch webstránkach
1,  OZ Košická alternatíva – http://www.kosickaalternativa.sk/
2, Moje články – blogy na http://liptak.blog.pravda.sk/
3, Moje články – blogy na http://zdenkoliptak.blog.sme.sk/, kde však už nepíšem, nakoľko ma “demokratické” SME bez upozornenia a bez dôvodu začalo blokovať.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s