Pomôžu nám občania zastaviť podvody na Košickom Západe ?

     Komisia výstavby, životného prostredia, verejného poriadku a komunálneho rozvoja v mestskej časti Košice Západ, ktorej predsedá súdruh Emil Veles, ktorý sa podľa mňa stal predsedom len úplnou náhodou alebo omylom, robí asi všetko preto, aby sa občania nemohli dostaviť na komisiu. Lebo ak by došli, kládli by otázky a návrhy, ktoré by pre predsedu boli asi nočnou morou. A tak sa urobí všetko preto, aby nikto neželaný či z občanov neprišiel, aj za cenu podvodov.
(zdroj foto: webstránka MČ Košice Západ)

A prečo to vieme?
V roku 2016 sme sledovali webstránku danej komisie, nakoľko sme mal záujem sa zúčastniť jej rokovania. Posledný záznam tam bol z marca 2016. Ubehol apríl, máj, jún, júl, august, september, október, no nepribudli žiadne pozvánky na rokovania komisie. Domnievali sme sa, že komisia nerokuje. No zrazu sa v novembri objavili pozvánky na už konané komisie za celé obdobie od marca až do novembra !!! Sila. Osem mesiacov nezverejnia nič, aby sa občania o tom nedozvedeli a potom takmer na konci roka to spätne nahodia, že ako úmorne pracovali. Nakoľko títo komunisti budú tvrdiť, že toto moje tvrdenie nie je pravda, tak im odporúčam si nájsť webstránku na internete, ktorá zaznamenáva históriu webstránok aj z obsahom. (foto vyššie je z 13.09.2016)

Myslíte, že sa v roku 2017 niečo zmenilo?
Mýlite sa. Nezmenilo.
Opäť súdruhovia smeráci pripravili malý podvod. Dňa 30.05.2017 nebola na webe žiadna pozvánka na komisiu, na ktorú som chcel ísť kvôli pripravovanému podvodu na Považskej 40. Komisia nerokovala už 3 mesiace, aj keď rokovací poriadok jasne hovorí, že komisie rokujú 1x za 2 mesiace (súdruh predseda komisie s.Veles asi nevie počítať). Dňa 30.05.2017 nebolo nič na webstránke, no 02.06.2017 sa objavila pozvánka na rokovanie komisie na 31.05.2017. Čiže opäť nebolo možné sa na danú komisiu dostaviť.

Dokedy bude Mestská časť Košice Západ na čele so starostom Jánom Jakubovom zavádzať a podvádzať vlastných občanov ?

Preto na najbližšie rokovanie Miestneho zastupiteľstva (parlament) MČ Košice Západ, ktoré sa má konať 16.06.2017 pripravujeme návrhy na zmenu rokovacieho poriadku a to v tom zmysle, že materiály majú byť zverejnené minim. 10 dní pre rokovaním, tak ako to je v meste Košice a že oznamy a pozvánky na komisie sa musia zverejňovať minimálne 10 dní pre rokovaním komisie, aby občania nemohli byť podvádzaní a klamaní.

Občania, ak nám chcete pomôcť presadiť dané návrhy, príďte prosím občania 13.06.2017 na rokovanie miestneho parlamentu (len prídete a budete sledovať), nakoľko prítomnosť občanov je pre poslancov postrachom a neopovážia sa konať proti občanom.

Vďaka a dovidenia 13.06.2017 o 15,00 hod.

TU MÁ BYŤ ZVEREJNENÁ POZVÁNKA a aj materiály na rokovanie miestneho parlamentu – http://www.kosicezapad.sk/materialy-pre-rokovanie/

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s