Prečo mesto Košice nezvládlo poriadok na rokovaní mestského parlamentu ?
V pondelok rokoval mestský parlament v Košiciach (mestské zastupiteľstvo) . Očakával sa nápor ľudí a na toto sa mal pripraviť aj organizátor rokovania, čiže mesto Košice. Ak by mesto Košice malo naozaj vážny záujem, aby celá akcia prebehla inteligentne a bez emócií, dalo sa to krásne zariadiť za pomoci Mestskej polície alebo bez nej… Bolo…