Mediálne prestrelky (nielen) krytej plavárni v Košiciach nepomôžu.

Osobne som veľmi sklamaný z toho, ako pán primátor (ne)koná okolo problematiky krytej plavárne. Už na rokovaní mestského parlamentu 12.12.2019 som primátorovi vytkol jeho postup (návrhy cez média – najprv 1 euro, potom 100 000 EUR, potom vo svojom blogu osočuje politikov Starého mesta ……a potom chce ísť s nimi rokovať……..celé zle).
 
Vďaka nezvládnutej komunikácii a najmä nezvládnutým rokovaniam zo strany primátora, nie je dnes karanténa a asanačka pre psov a mačky (bol na to celý rok), charita na Jarmočnej, teraz krytá plaváreň atď atď.
 
Preto sa mestskí poslanci v Košicach uzniesli dňa 12.12.2019 na uznesení, aby pán primátor rokoval so Starým mestom (a nevypisoval kde kade svoje pocity a vyrábal ďaľšie konflikty, ako má vo zvyku).
Nakoľko ani uznesenie MZ nepomohlo a primátor pokračuje v mediálnych prestrelkách, osočovaní, dehonestovaní druhej strany o veciach, o ktorých sa aj jeho námestník dozvedá z tlače (napr. sen pána primátora – tobogány na plavárni), preto sme sa ako poslanci mesta (aktivisti a nezávislí) rozhodli opätovne verejne požiadať obe strany a najmä primátora mesta Jaroslava Poláčeka, aby prestali mediálne na seba útočiť, sadli si za rokovací stôl a potom, ako dvaja inteligentní ľudia urobili tlačovku, či spoločné vyhlásenie o tom, ako sa dohodli.

Ja osobne by som ocenil, aby strany, ktoré pretláčali J.Poláčeka ako kandidáta na primátora mesta Košice, čiže SaS a KDH (nakoľko aj oni nesú zodpovednosť za stav v meste), aby si s ním sadli a dohodli sa na tom, ako zmeniť spôsob riadenia mesta a aj výstupy, aby už nedochádzalo k takýmto úbohým vystúpeniam, aké môžu košičania sledovať od volieb v 12/2018 a pýtať sa – ČO TO TAM PRE BOHA ROBÍTE !!??
Takto to ďalej nemôže ísť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s