Naozaj Richard Raši nechce spoločný podnik s EEI ?

Primátor Richard Raši sa nechal X-krát počuť, že on nie je naklonený myšlienke spoločného podniku mesta s fušertáckou a odborne nespôsobilou firmičkou cyperského pôvodu, čiže s EEI.
Je to naozaj tak?

Dňa 12.09.2016 predkladá (aj keď nemusí) poslancom mesta Košice práve R. Raši (bod 1) materiál, kde sa navrhuje vytvorenie spoločného podniku mesta a EEI.

1, Predložil sám z vlastnej vôle na rokovanie návrh spoločného podniku.
Prečo to RR predkladá poslanom, keď on to tak strašne nechce a nikto ho k tomu nenútil?
Urobil to sám z vlastnej vôle? Alebo je to len odpútaváci  manéver?

2, Nezastavil podvodné hlasovanie o vytvorení spoločného podniku aj keď mal.
O návrhu RR hlasovali mestskí poslanci a to na základe hlasovacieho podvodu, ktorý spáchali poslanci v návrhovej komisii, čiže Igor Jutka (celoživotný SMERák, ale vždy v nejakej „pravicovej“ strane), Andrej Sitkár (vďaka SMERu má funkciu v rodine nielen on), Jozef Andrejčák (SMER, starosta Furče) a Jaroslav Kaifer (SMER). Richard Raši, ktorý schôdzu riadil, neupozornil a ani nezastavil návrhovú komisiu, keď predložila akože pozmeňujúci návrh, ktorý nikto nenavrhol ako pozmeňujúci návrh !!! , ale surovo prečítala pôvodný návrh RR a všetkým tvrdili, že sa jedná o pozmeňujúci, čiže uviedli všetkých do omylu, tvrdili niečo, čo nebola pravda, a dali o tom hlasovať v rozpore s rokovacím poriadkom, v zmysle ktorého sú povinní rokovať ako to určuje zákon.

navrhova-komisia

3, Podpísal podvodné uznesenie o príprave spoločného podniku na najbližšie rokovanie MZ, aj keď nemusel a nemal.
Na moju písomnú požiadavku, aby to nepodpísal, mi RR odpísal, že všetko bolo OK a uznesenie podpísal, aj keď Zákon o obecnom zriadení 369/90 Z.z.jasne píše – §12, ods.12 „Podrobné pravidlá o rokovaní obecného zastupiteľstva upraví rokovací poriadok obecného zastupiteľstva.“
Dnes to rieši prokuratúra na základe môjho podnetu.

14556742_1234623029912714_1950350340561816000_o

Čiže Richard Raši – predložil návrh aj keď nechcel, nezastavil podvodné hlasovanie aj keď mal, a nakoniec podpísal, aj keď nemusel a nemal.

Pritom niekoľko poslancov priamo na rokovaní 12.09.2016 podalo návrh, aby si parkovaciu službu si robilo samotné mesto tak, ako sme to do roku 2012 robili niekoľko rokov v Košiciach, čiže sami, a to presne to isté, čo dnes robí EEI……. no berie si z toho polovicu, kto vie na koho účty….

Spoločný podnik ja osobne považujem za nezmysel. Počuli ste už niekedy nejakého poslanca, ktorý mal akože zastupovať záujmy mesta v nejakom spoločnom podniku, alebo sa len vyjadriť k niečomu, keď boli v podniku nejaké problémy? Alebo vystúpiť na konci roka so správou pred mestským zastupiteľstvom? (DPMK, KOSIT, futbalový štadión, vďaka kt. prišlo mesto o pozemky za 4 milióny EUR. Kto sedí?)

KOSIT je spoločný podnik a čo ide Richard Raši aj so svojou červenou svorkou v mestskom zastupiteľstve urobiť 12.12.2016? Predať ho celý pánom z parku cez drevného bieleho koňa. Pritom obchod s odpadom je na celom svete najziskovejší biznis. Okrem Košíc pod vedením R.R. a strany SMER. :/

POZNÁMKA NA ZÁVER: Pokiaľ bude mesto Košice riadené z parku pod vedením Richarda Rašiho a strany SMER + ich poslušných a závislých mestských poslancov na SMERe (vďaka rôznym funkciám), tak je úplne jedno, či to bude spoločný podnik (dosadia si svoje figúrky do orgánov ako to je dnes) alebo len mestský, lebo oni vedia “nakladať” s verejným majetkom presne tak, ako to robia na celom Slovensku… :/ A aj preto sa celé Slovensko začína búriť a SMERu klesajú a klesajú percentá…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s