Poďakovanie vyše 800 občanom, ktorí podpisom podporili moju kandidatúru…

     Týmto sa chcem poďakovať všetkým občanom, kamarátom, priateľom, ale aj neznámym osobám, ktorí sa rozhodli podporiť moju kandidatúru na starostu a poslanca svojim podpisom. Našlo sa niekoľko jednotlivcov, ktorí zbierali pre mňa podpisy, aj keď som ich existencii ani netušil, o čo ma to viacej teší. Podarilo sa vyzbierať vyše 800 podpisov (odovzdal som 796, lebo niektoré mali formálne nedostatky) a dnes mi bolo oznámené,
že po kontrole všetkých potrebných dokladov vrátane podpisov som bol zaregistrovaný ako kandidát (preto to poďakovanie až dnes).

     Zber podpisov bol super aj preto, že som sa pri ňom dozvedel o ďalších konkrétnych veciach, ktoré ľudí trápia na jednotlivých luníkoch na Terase. Všetky sú pekne zapísané
a v najbližších dňoch budú riešené. Včera som dokonca o riešenie jedného požiadal priamo na rokovaní Mestského zastupiteľstva Košice Západ a to šéfa Západu mestskej polície, vrámci systémového riešenia okolo parkovania.

Ešte raz vďaka.

PS: V najbližších dňoch pribudne na mojej webstránke odpočet môjho programu spred
4 rokov, s ktorým som sa uchádzal o vaše hlasy, (lebo si myslím, že každý poslanec by mal na konci volebného obdobia urobiť odpočet svojej práce / svojich sľubov verejne pred voličmi) a pár dní po ňom zverejním aj svoj volebný program na ďalšie 4 roky, čiže roky 2014-2018.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s