Budú mať košickí poslanci nové autá, telefóny a sekretárky ?
A prečo nie? Veď mnohí z nich ťažko pracujú 8 hodín každé tri mesiace za viac ako 1200 EUR. Viete aké je to namáhavé presedieť 8 hodín v rokovacej miestnosti každé tri mesiace a pritom o mnohých bodoch rokovania nemať ani šajnu a ešte musia aj hlasovať (občas podľa prsta american smile dámy)…..a to i…