Nemáte kde parkovať? Poďakujte sa politikom a ich stranám.
Problémy okolo parkovania v meste Košice sú výsledkom 25 ročnej „práce“ košických politikov, poslancov a politických strán, ktoré nás 25 rokov presviedčajú o tom, že len politické strany sú tie, ktoré dokážu riešiť problémy ľudí. Pre mňa je nepochopiteľné, prečo politické strany, ktoré ovládajú Košice dlhé roky, nie sú schopné sa spoločne dohodnúť na spôsobe riešenia a finančnom krytí. Nechcem tu teraz riešiť spôsob…